TopShop Resmen Gitti :( Üzgünüm Galiba…

İşim gereği sık dışarıda olabiliyorum ve mesaimin bitiminde de mutlaka bulunduğum lokasyondaki mağazaları ziyaret ediyorum. Bunlarda işimin bir parçası. Stil ile ilgili her konu için sezon ve mağaza bilmek çok önemlidir. Bu iyi bir stil danışmanı olabilmenin kilit bir parçası! 

Dünde işte böyle bir anda Nişantaşı TopShop mağazasına uğramak istedim. Evet Al Shaya Grubu’ na ait bu markanın zaten Türkiye’ den çekileceğini duymayan kalmamıştı ama Nişantaşı mağazasının kalacağı haberleri yayılmıştı… dün mağaza neredeyse bomboştu, çalışanlardan öğrendim ki; 26 Haziran son günüymüş.

Eğer gitmek için fırsatınız olursa mutlaka uğrayın. Çok değil ama azımsanmayacak kadar ürün var ve fiyatları inanılmaz düşük. Kesinlikle yatırım yapılır!

Ben zamansız olabilecek iki kazak aldım. Birinin fiyatı 19,90 TL, diğeri ise 14,90 TL idi… aşağıda resimleri var! evet ikisi de TopMan yani erkek kazağı ama biri benim 🙂 hem bedeni küçük, hem de biraz salaş parçalar seviyorum kışın. Bir skinny pantolon ve şapkamla harika kombin olacak!

TopShop aksesuarlarını her zaman severek kullanırım ve dün de özel günlerde kullanabileceğim bir bileziği sadece 6,90 TL’ ye aldım (eve gelince bir taşının düşmüş olduğunu gördüm ama çözülebilir bir sorun bu).

kazak.png       kazak.png

14,90 TL                                                                 19,90 TL

9,90 TL

Bir de harika, kış için yün bir şapka aldım. Etiket fiyatı 169 TL iken aldığım fiyata inanamazsınız… Sadece 9,90 TL!

Böyle zamansız parçalar gardrobumuzda her zaman yer almalı. Biz buna “yatırım gardrobu” diyoruz aklınızda bulunsun 🙂

Dediğim gibi eğer yolunuz düşerse kapanmadan mutlaka zaman ayırın derim. Bu fiyatlara böyle ürünler her zaman denk gelmez! 

iyi alışverişleer…

Aslı

 

Fikirlerinizi Paylaşın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s