Zest İstanbul “My Dream Me” Bir Harikaydı :)

Projenin yaratıcıları Ferhan İstanbullu ve Mert Aslan ilkini geçtiğimiz Haziran ayında “My Dream Luggage” konsepti ile gerçekleştirdikleri Zest İstanbul alışveriş şenliğinin ikincisini geçtiğimiz cuma (14.10.2016) günü “My Dream Me” konsepti ile gerçekleşti. 

Alışveriş şenliği Zorlu Center -Raffles Otel İstanbul’da düzenlendi. Hem cemiyet hayatı, hem de celebrity bir çok ünlüde etkinliğe ilgi gösterdi.

Ayrıca tüm marka sahibi isimler de 10:00 – 19:00 saatleri arasında standlarının başındalardı. Bu isimler arasında;  Aylin Tahincioğlu, Meral Tahincioğlu Peltekçi, Ayşe Boyner, Burcu Esmersoy, Ahu Yağtu’ da vardı.

Mert Aslan ve Ferhan İstanbullu yine her zaman oldukları gibi içten, samimi ve sıcaklardı (gerçekten onları tanıdığım için çok şanslıyım), ayrıca proje daha da büyümüştü… bir öncekine nazaran daha büyük bir salondaydı ve herşey kusursuzdu. 

Neden Farklı?

Kuşkusuz eğer katılma imkanınız olduysa sizde benimle aynı görüştesinizdir. Ben hiç böyle bir event ile yada bir alışveriş şenliği (kermes) ile karşılaşmadım bugüne kadar. Bu nedenle sevgili Ferhan İstanbullu ve Mert Aslan’ ı ne kadar tebrik etsek az bence! Zest İstanbul ailesi her konseptte büyüyerek daha da başarılı olacak buna hiç şüphem yok!

Çünkü burada söz konusu olan sadece alışveriş yapmak değil… yaşam tarzı ve stil sahibi bir anlayış ile bizim aslında tüm istek ve ihtiyaçlarımıza hitap ediyor olması bu etkinliği farklı kılan! 

İlk konseptte 20 marka ile yola çıkan etkinlik bu defa 29 markaya ev sahipliği yaptı. Her marka koleksiyonunun en özel parçalarına bu etkinlikte yer verdi.

Zest İstanbul’ un yaratıcıları Ferhan İstanbullu ve Mert Aslan gelen tüm konuklarla özel olarak ilgilendi ve seçimleri konusunda da yardımcı oldular.

Üçüncüsünü büyüüük bir heyecan ile beklediğim Zest İstanbul kaliteli alışveriş ve rafine zevk anlayışlarının bir özeti bence… kocaman bir alkışı haketmiyor mu sizce de 🙂

Beğendiyeseniz yıldızımı tıklamayı, ve görüşlerinizi paylaşmayı unutmayın 🙂

Aslı 

 

Fikirlerinizi Paylaşın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s