Moda Dünyasının Yeni İşbirliği Louis Vuitton ve Jeff Koons’ tan Geldi

Merhaba, hepinize muhteşem bir Cuma günü diliyoruuum 🙂

Bu aralar yoğun iş temposundan size pek vakit ayıramıyorum ama anlayor olduğunuza da eminim. Beni instagram hesabımdan takip edenler gündemden pek geri kalmıyorlar aslında. Instagram buraya göre biraz daha hızlı ilerliyor. Aranızda hâlâ takip etmeyenler varsa @modastilde instagram hesabım! Takibe beklerim 🙂 şimdi size keyifli okumalar diliyorum ve yorumlarını bekliyorum.

Konumuza dönelim! Bugün size yepyeni bir işbirliği haberinin detaylarını vermek istedim. 

Moda dünyasında sanatla içiçe yepyeni işbirliği daha var! Geçtiğimiz günlerde paylaşılan bir haber ile Louis Vuitton ve Jeff Koons işbirliğiyle oluşturulan bir kapsül koleksiyon olduğunun haberini aldık.

13KOONS-web1-facebookJumbo.jpg

‘Masters Collection’ (Ustalar Koleksiyonu) adı verilen bu koleksiyona baktığımızda  sanat dünyasındaki ustalardan ve eserlerinden yola çıkıldığını görüyoruz. Van Gogh ve Da Vinci gibi ustaların başyapıtları Louis Vuitton’un Speedy, Keepall, Neverfull gibi çantalarında yeniden hayat bulur hale geliyor. Koleksiyonun sanatsal kısmını ise Jeff Koons yönetiyor.

Günümüzün en önemli modern sanatçılarından biri  olan Jeff Koons’un moda dünyasıyla olan birlikteliği yalnızca Louis Vuitton ile başlamış değil. Koons daha önce Stella McCartney ve H&M ile projeler gerçekleştirmiş bir isim. Ancak sanırım ismini en çok duyacağımız proje kuşkusuz bu olacaktır. 

Bu koleksiyon içinde yer alan parçalar için arzu nesnesi düşüncesinde olanlar muhakkak vardır. Ancak ben açıkçası kötü birleştirilmiş bir koleksiyon olduğunu düşünüyorum. Yani nasıl desem… fazla basit bir görüntüsü var. Çok sanat eseri uyarlaması gibi görünmüyorlar bana! Sanki başka bir üründe; eşarp yada şallarda kullanılsa çok daha başarılı olurdu kanısındayım!

Yalnız değilim öyle değil mi? Benim gibi düşünen vardır aranızda mutlaka 🙂 ama şu br gerçek ki; ben ne kadar beğenmemiş olsam da; önümüzdeki günlerde özellikle bloggerlarda ve markaya yakın çalışan tüm celebrity kadınlarda bu çantaları booolca göreceğiz 🙂

Sevgiler,

Aslı 

Fikirlerinizi Paylaşın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s