Göz Makyajının Tamamlayıcısı Yves Rocher Kaş Kalemleri

Merhabaa herkesee 🙂

Yeni haftanın ve yeni ayın ilk günü hepimize ışıltı, şans ve güzellikler getirsin!

Biz kadınlar makyajsız bir hayat düşünemeyiz. Makyaj yüz, göz ve dudak bölümlerine uygulanıyor. Ancak bazı kadınlar sadece dudak bazı kadınlar da sadece yüz makyajı yapsa da, göz makyajı yapılmadan tamamlanmış sayılmaz. Zevkimize göre tercih ettiğimiz renkler ile tamamlanan bir makyajın üstüne tanımam.

Göz makyajı, göz şekline göre yapılmalıdır. Makyajın en önemli ve zor kısmı olan gözlere, biraz emek harcamak gerekiyor. Renklerin ve çizgilerin uyumu kadar kullanılan malzemelerin nitelikleri de çok önemlidir.  Bir göz makyajında gerekli olan malzemeler far, göz kalemi, eyeliner, maskaradır. Göz makyajının tamamlayıcısı olan kaş kalemleri de gözlerin hak ettiği gibi görünmesini sağlıyor. Yves Rocher‘nin mineralli ve bitkisel içerikli ürünleri sayesinde göz çevremize yaptığım makyaj gözümü güzel gösterirken cildimi de besliyor. Göz makyajı kaş kaleminin kullanılması ile tamamlanır. Göz yapımıza, ruh halimize, kıyafetlerimize ve bulunacağımız ortama göre yaptığımız göz makyajı için kullanılan en iyi kaş kalemi Yves Rocher mağazalarında yer alıyor. Öncelikle, göz makyajı zevkimizin nasıl olduğuna karar vermeliyiz. Canlı renklerle yapılmış bir göz makyajı mı, dumanlı bir göz makyajı mı yoksa toprak tonlarında uygulanan bir göz makyajı mı tercihimiz olur? Buna karar verdikten sonra uygun bir kaş kalemi ile makyajımızı tamamlayabiliriz.

Şahsen ben, göz makyajıma cildimi temizledikten sonra Yves Rocher’nin kaş kalemi ile kaşlarımı belirginleştirerek başlıyorum. Bir tarafı fırça bir tarafı kalem olan ürün ile önce kaşlarımı tarıyorum. Sonrasında kaşlarımın çevresini kaş yapıma uygun bir şekilde çiziyorum. Kaşlarımı tamamladıktan sonra göz makyajımı tamamlıyorum. Bu şekilde uyguladığım göz makyajım ile görenler gözlerimin ne kadar etkileyici olduğunu söylüyor. Çünkü kaşlar ifadenin en önemli parçası. Saç rengi ile uyumlu altı tane rengi bulunan kaş kalemi kaygan bir uca sahip. Bu sayede, kolaylıkla sürebiliyorum. Kalemin içerisinde bulunan Shea yağı sayesinde kaşlarıma şekil verirken aynı zamanda besliyor ve canlılık kazandırıyorum. Yves Rocher’nin internet sayfasında bulunan biri asansörlü olmak üzere toplamda iki adet kaş kalemi bulunuyor. Ürünler kaşlarımızın sağlıklı görünmesini sağlarken doğal bir görünüme de kavuşturuyor. 

Denemenizi tavsiye ediyorum, benden söylemesi.

Sevgiler 🙂

Aslı 

*Advertising

Fikirlerinizi Paylaşın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s