Hakkında

1984 İstanbul doğumluyum.

Evliyim ve bir anneyim. Muhasebe bölümü mezunu olarak başladığım iş hayatımı içimdeki moda ve stil aşkının akışına bırakarak ürün ve marka yönetimine yöneldim ve Marka İletişimi okumaya karar verdim.

Birçok firmada müşteri ilişkileri yöneticisi, ürün ve koleksiyon yöneticisi, online satış ve pazarlama yöneticisi olarak görev aldım. Halen aktif olarak özel bir şirkette yönetici olarak çalışmaktayım ve moda/tekstil sektöründe 20. yılıma girdim (off bayağı uzun olmuş).

Bunun yanı sıra; online ve birebir freelance Stil ve Alışveriş Danışmanlığı yapıyorum ve burcubyrakci.com ‘da moda ve stil editörlüğü yanında bir de moda yazarlığı yapıyorum. Bu arada bloğum ve aktif olarak kullandığım instagram hesabımla da moda ve stil tutkumu sizlerle paylaşmaya çalışıyorum. Takip ettiğiniz için çok teşekkür ederim “instagram hesabım @asliduydu_”

Tüm bunların yanında ayrıca; imkan buldukça “Moda/Stil/Satış” gibi güncel ve önemli konularda workshop ve eğitimler de veriyorum. ESMOD Moda Akademisi’nde birbirinden ünlü ve başarılı konuklarımla gerçekleştirdiğim “Fashion Policy” belki de katıldığınız bir eğitim olmuştur 🙂

Sizin de moda, stil ve alışveriş konusunda desteğe ihtiyacınız varsa, kurumunuzda bu konularda workshoplar yapmayı düşünüyorsanız yada marka işbirlikleri yapmak isterseniz benimle modastilde@gmail.com adresimden iletişime geçebilirsiniz 🙂

Keyifli günler dilerim 🙂

Untitled.jpg

Untitled1.jpg

Fashion Policy Eğitim Afişi (Konuklar; Mert Aslan/ Aslı Abbasoğlu/ Çiğdem Yartaşı ve Ferit Belli)

Fikirlerinizi Paylaşın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s